2-Power 2P-5M30Z71754 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4
 1,118,223.75 (+15% Vat Included)
Product colour
Green
Buffered memory type
Unregistered (unbuffered)
Memory layout (modules x size)
1 x 16 GB
Internal memory
16 GB
Component for
PC/Server
CAS latency
22
Memory ranking
2
ECC
No
Memory clock speed
3200 MHz
Internal memory type
DDR4
Windows operating systems supported
Yes
Mac operating systems supported
Yes
Linux operating systems supported
Package width
40 mm
Package depth
80 mm
Package height
5 mm
Width
30 mm
Depth
70 mm
Height
5 mm
Weight
10 g
Customer Reviews
0.00 ( 0 reviews)
5 star
0%
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%