2-Power 2P-5M30Z71713 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR4
 6,576,464.79 (+15% Vat Included)
Certification
CE, RoHS
Memory layout (modules x size)
1 x 16 GB
Internal memory
16 GB
Component for
Laptop
CAS latency
22
Memory ranking
2
ECC
No
Memory clock speed
3200 MHz
Internal memory type
DDR4
Package width
40 mm
Package depth
80 mm
Package height
5 mm
Width
30 mm
Depth
70 mm
Height
5 mm
Weight
10 g
Customer Reviews
0.00 ( 0 reviews)
5 star
0%
4 star
0%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%